Dom O nas

Usługa

profil firmy
Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w dziedzinie sprzętu, firma VEDALI HARDWARE CO., LTD wprowadziła sprzęt i osiągnęła znaczny postęp w tych latach, mamy ponad 100 pracowników i 20 inżynierów zajmujących się badaniami i rozwojem, a także kilka oddziałów specjalizujących się w różnych urządzeniach dla rozległych Żądania.

Nasza gama produktów obejmuje elementy mocujące (śruby, śruby, nakrętki, nity, podkładki, kołki), części tłoczące, części obrabiane, części formowane wtryskarką z tworzywa sztucznego, które są wykonane z lub z różnych materiałów dla każdego sektora w przemyśle, rolnictwie i serwisie. Posiadamy zaawansowane maszyny technologiczne i doświadczonych pracowników, aby zapewnić produkty wytwarzane w wysokiej jakości. Możemy kontynuować specjalne projekty dla nowych projektów i zapewnić dobre rozwiązania trudnych problemów podczas operacji, a usługi OEM są również dla nas dostępne.

Prowadzimy system zarządzania ISO dla naszych normalnych zarządów i wprowadzamy bardziej dobre style zarządzania w oparciu o hommyzację, efektywność, techniczne, zgodnie z naszymi rzeczywistymi sytuacjami. Nasze produkty są sprzedawane do większości krajów lub obszarów na świecie i służą wielu dziedzinom, zapraszamy do wysyłania zapytań do nas i oczekujących na współpracę.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

1 Założona w 2000 roku i wprowadzona na pole mocujące.

2 Udostępniaj w częściach tłoczących w roku 2005 i rozszerzono skalę rocznej zdolności produkcyjnej łączników do 500 ton.

3 Wyeksploatowane Części Obrobione w roku 2008.

4 Inwestowane części formowania wtryskowego w 2010 roku.

VEDALI HARDWARE CO., LTD
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : VDL

Ilość pracowników : 50~120

Coroczne wyprzedaże : 2000,000-3500,000

Rok założenia : 2000

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny VEDALI HARDWARE CO., LTD Certyfikaty Chiny VEDALI HARDWARE CO., LTD Certyfikaty Chiny VEDALI HARDWARE CO., LTD Certyfikaty Chiny VEDALI HARDWARE CO., LTD Certyfikaty