Dom

VEDALI HARDWARE CO., LTD

profil firmy
Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w dziedzinie sprzętu, firma VEDALI HARDWARE CO., LTD wprowadziła sprzęt i osiągnęła znaczny postęp w tych latach, mamy ponad 100 pracowników i 20 inżynierów zajmujących się badaniami i rozwojem, a także kilka oddziałów specjalizujących się w różnych urządzeniach dla rozległych Żądania.

Nasza gama produktów obejmuje elementy mocujące (śruby, śruby, nakrętki, nity, podkładki, kołki), części tłoczące, części obrabiane, części formowane wtryskarką z tworzywa sztucznego, które są wykonane z lub z różnych materiałów dla każdego sektora w przemyśle, rolnictwie i serwisie. Posiadamy zaawansowane maszyny technologiczne i doświadczonych pracowników, aby zapewnić produkty wytwarzane w wysokiej jakości. Możemy kontynuować specjalne projekty dla nowych projektów i zapewnić dobre rozwiązania trudnych problemów podczas operacji, a usługi OEM są również dla nas dostępne.

Prowadzimy system zarządzania ISO dla naszych normalnych zarządów i wprowadzamy bardziej dobre style zarządzania w oparciu o hommyzację, efektywność, techniczne, zgodnie z naszymi rzeczywistymi sytuacjami. Nasze produkty są sprzedawane do większości krajów lub obszarów na świecie i służą wielu dziedzinom, zapraszamy do wysyłania zapytań do nas i oczekujących na współpracę.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

1 Założona w 2000 roku i wprowadzona na pole mocujące.

2 Udostępniaj w częściach tłoczących w roku 2005 i rozszerzono skalę rocznej zdolności produkcyjnej łączników do 500 ton.

3 Wyeksploatowane Części Obrobione w roku 2008.

4 Inwestowane części formowania wtryskowego w 2010 roku.

VEDALI HARDWARE CO., LTD
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : VDL

Ilość pracowników : 50~120

Coroczne wyprzedaże : 2000,000-3500,000

Rok założenia : 2000

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Śruby metalowe ze stali nierdzewnej na sprzedaż dobra jakość Śruby metalowe ze stali nierdzewnej na sprzedaż dobra jakość Śruby metalowe ze stali nierdzewnej na sprzedaż dobra jakość Śruby metalowe ze stali nierdzewnej na sprzedaż